Platby

Vážení rodiče,                                     

ne se všemi se z důvodu epidemie do konce školního roku potkáme. Zajistěte si proto od pondělí 18.5.2020 vyzvednutí vyúčtování finanční částky, kterou jste uhradili hotově ve třídách, za akce ve II.pololetí. Zároveň ale některé děti nemají část platby uhrazenou a určitou částku dluží.

Z epidemiologických důvodů bude částka vydaná p.učitelkou na příslušné třídě dítěte a to pouze po předem telefonické domluvě (rouška nutná).

Zakoupeny byly již šerpy na rozloučení s mateřskou školou a připraveny máme také krásné knihy pro předškoláky s věnováním přímo od autorky. Přemýšlíme o vhodné organizaci ROZLOUČENÍ. Sledujte informace na web.stránkách.

Placené kroužky  - Angličtina, Flétnička, Plavání, Sportovní školička –  jednáme s příslušnými lektory o navrácení financí za neodučené lekce u dětí, které odchází z mateřské školy.  Ostatním dětem bude částka převedena na další školní rok.

Vyúčtování školného a stravného bude provedeno vedoucí školní jídelny až po uzavření školního roku ke konci července 2020 a převedeno na vaše účty.

Děkujeme za pochopení

 

Jdi zpět